آیا گرفتن تابعیت ترکیه آسان است؟

 

ترکیه علاوه بر اینکه یکی از سریعترین اقتصادهای در حال رشد در جهان است، به دلیل استانداردهای بالای زندگی، زیبایی‌های طبیعی خارق‌العاده، نوعی پل ارتباطی بین آسیا و اروپا و فراهم کردن امکانات رفاهی، دسترسی آسان به بازارهای دیگر به لطف موقعیت جغرافیایی آن؛ کشوری است که در سال‌های اخیر افراد زیادی از سراسر جهان برای شهروندی آن درخواست داده‌اند.

بر اساس تحقیقات انجام شده اکثر خارجی هایی که قصد اخذ تابعیت ترکیه را دارند ترجیح می دهند با خرید ملکی که شرایط و روند آن راحت تر از سایرین است، تابعیت خود را دریافت کنند. خرید یک ملک غیرمنقول در ترکیه به ارزش حداقل ۲۵۰۰۰۰ دلار، مشروط بر اینکه ظرف سه سال از تاریخ خرید آن را نفروشید، این فرصت را به شما می دهد که واجد شرایط شهروندی ترکیه شوید.

بخش ساخت و ساز در ترکیه روز به روز در حال توسعه است و در صدر لیست در میان بخش هایی است که بیشترین سود مالی را برای سرمایه گذاران خود فراهم می کند. بنابراین، چگونه باید بهترین استفاده را از پول خود در این صنعت که گزینه های سرمایه گذاری زیادی ارائه می دهد، داشته باشید؟ نگران نباشید! مشاوران سرمایه گذاری ما در تیم ما به لطف دانش و تجربه ما در این بخش، مناسب ترین و سودآورترین املاک را برای شما شناسایی کرده و به شما ارائه می دهند.

راه های مختلفی وجود دارد که یک خارجی که می خواهد تابعیت ترکیه را دریافت کند می تواند درخواست دهد. بدیهی است که هر راه شرایط درخواست خود را دارد. با این حال، بسته به وضعیت مشخص شما و شرایطی که ارائه می دهید، مسیر، روند و مدارک مورد نیاز تغییر می کند. توصیه می کنیم با یک وکیل خبره مشاوره و روند را مدیریت کنید. برای سوالات و درخواست های حقوقی خود در این زمینه می توانید با ما تماس بگیرید.