Happy Citizenship olarak öncelikli hedefimiz danışan ve müvekkillerimize, kusursuz bir hizmet vermektir. Hukuki hizmet, vatandaşlık kazanım danışmanlığı, yatırım danışmanlığı konularında hızlı ve etkili bir çözüm bulmak için Türkiye genelinde 54 ilde 58 hukuk bürosu ile  Almanya-Köln, Fransa-Lyon, Hollanda-Amsterdam, Çin-Şangay, Bosna Hersek-Saraybosna, Romanya-Bükreş, Vietnam-Ho Chi Minh,  Azerbaycan- Bakü, Endonezya-Jakarta, İngiltere-Londra, Katar-Doha, Irak-Bağdat, İran-Tebriz olmak üzere birçok dünya ülkesindeki hukuk bürosuyla iş birliklerimiz mevcuttur. 15 Yıllık yatırım danışmanlığı ve hukuki hizmet tecrübemiz ile DÜRÜSTLÜK-GÜVEN-GİZLİLİK ilkelerini temel yapı taşı yaparak sizleri en hızlı ve en doğru bilgiye ulaştırmanın gayreti içerisindeyiz.

Türkiye, dünyanın en hızlı büyüyen ekonomilerinden biri olmasının yanı sıra yüksek yaşam standartlarından, görülmeye değer doğal güzelliklerinden,  Asya-Avrupa arasında bir nevi köprü niteliği taşımasından ve coğrafi konumu sayesinde diğer pazarlara kolay erişim imkânı sunmasından ötürü son yıllarda birçok yabancının vatandaşlık başvurusunda bulunduğu ülkeler arasında yukarıya doğru bir ivme kazanmıştır. Bizler de özellikle yatırım yolu ile vatandaşlık kazanılmasından, mevzuatta belirtilen bütün vatandaşlık kazanım yollarına kadar gerekli hizmetleri verebilmek için genç ve dinamik bir kadro ile tecrübeli ve risk analizlerini en başından tahmin edebilen kadroları birleştirerek bu konuda gerekli iş ve işlemleri yürütebilecek bir uzman kadro ortaya çıkardık.

Mevcut dünya düzeninde vatandaşlık konusunun her geçen gün önem kazanması sebebiyle bu konuda çalışan kişiler de bilgilerini daima dinamik tutması gerekmektedir. Bizler de özellikle genç kadrolarımız ile tecrübeli kadrolarımızı kaynaştırarak 15 kişilik alanlarında uzman avukat, 3 uluslararası düzeyde çalışabilecek dış ilişkiler sorumlusu, 3 ülke içi bürokratik iş ve işlemleri yürüten iç ilişkiler sorumlusu ve 4 kişilik uzman yatırımcı kadrosu ile sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için büromuzu geliştirmeye ve dinamik tutmaya devam ediyoruz.

Büromuz, müvekkillerini ulusal ve uluslararası tahkim ve ulusal mahkemelerde görülen davalarda son derece etkili ve verimli bir şekilde temsil etmektedir. Bununla birlikte, Happy Citizenship olarak temel gayemiz ve yaklaşımımız, müvekkillerine, önleyici ve koruyucu hukuki danışmanlık hizmetleri sunarak, ticari devamlılık ve başarı için ihtiyaç duyulan, hukuki riskleri ortadan kaldırılmış ya da en azından minimize edilmiş bir altyapı sağlamaktır. Böylelikle teknolojik gelişimleri de yakından takip ederek ileride oluşabilecek veya yok olabilecek tüm riskleri analiz etmekte ve bu yönde yapay zekâ çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz.

Hakkımızda